Lehká čistá práce Písek - 1 - 2 směny. Nástup ihned ! stravenky, dopravné, odměny :-) ( Montážnik/montér )

Okres Písek

Popis pozice

Pro rozšiřující se výrobní společnost se sídlem v Písku přijmeme větší počet pracovníků (žen i mužů) na práci v čistém, tichém a bezprašném prostředí. Nástup možný kdykoliv. Možnost brigádně i na hlavní pracovní poměr. 1 - 2 směny dle domluvy. Stravenky, dopravné, základní mzda 14.000 Kč/měs!!!

Místo výkonu práce: Písek (průmyslová zóna) - dobrá dostupnost MHD, staví přímo před firmou

Směnnost na domluvě: 1- 2 (6 - 14, 14 - 22)

Požadujeme:
  • spolehlivost
  • min. věk 18 let

Popis pozice:
  • kompletace menší dílků
  • obsluha strojů

Nabízíme:
  • základní nástupní mzdu 14000 Kč/měs.
  • příplatek za odpolední 10 Kč/h
  • příplatek za noční 14,5 Kč/h
  • stravenky
  • dopravné
  • podnikové stravování
  • měsíční odměny
  • roční bonusy 10.000 Kč
  • 25 dní dovolené
  • po zaučení (po 3 měsících možnost převodu do kmenu společnosti)
  • možnost karierního posunu na vedoucí pozici

Kontakt: 736758715, 739 343 024, hlásit se můžete i osobně v kanceláři Manpower, Žižkova 182, Písek (nad hlavní poštou)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3288123  Datum zveřejnění: 16.1.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 14000 - 19000