Zástupce vedoucí pokladen

Praha, Hlavní město Praha

Popis pozice

Jaká bude Vaše náplň práce?

• Vyřizování pokladních procesů (zpracovávání hotovosti, platební karty, tax free, dárkové kupóny, zaměstnanecké nákupy)
• Denní uzávěrky všech pokladních
• Zodpovědnost za trezor, odvod peněz do banky
• Administrativní práce spojené s oddělením
• Balení a výdej zboží

Profil kandidáta

Co by Vám nemělo chybět?

• Zkušenost s pokladnou nutností
• Příjemné reprezentativní vystupování
• Zodpovědnost, spolehlivost a přesnost
• Orientace na zákazníka
• Komunikativní němčina nebo angličtiny nutností!!! – každodenní komunikace s německým vedením

Nabízíme

Co Vám můžeme nabídnout?

• Jistotu pracovního místa v mezinárodní společnosti
• Samostatnou zodpovědnou pozici
• Přátelskou atmosféru ve stylové prodejně v centru Prahy
• 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování a jiné
• Práce na směny, pracovní doba od 9:30 – 21:30
• Práce v centru Prahy

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3288803  Datum zveřejnění: 17.1.2018