Medicínský reprezentant

Královéhradecký kraj

Popis pozice

Cítíte se v obchodě jako ryba ve vodě? Máte vzdělání farmaceutického zaměření a rádi byste tyto dvě věci spojily? Výborně, pak je tato pozice možná právě pro Vás
Vaším svěřeným regionem bude Hradec Králové
Nástup je možný ihned

  • pravidelné návštěvy klientů – lékárny, lékaři a rozvíjení obchodních vztahů
  • samostatné plánování návštěv a obchodních cílů
  • budete mít marketingovou podporu v podobě letáků
  • reporting do CRM a účast na kongresech – reprezentace stánku společnosti
  • dostanete plnou podporu pro vaše zaškolení, které bude probíhat v Praze

Profil kandidáta

  • na prvním místě je obchodní drive
  • VŠ/ VŠO vzdělání (nejlépe medicínského, farmaceutického či přírodovědného zaměření)
  • výborné organizační schopnosti, samostatnost, spolehlivost
  • asertivní jednání a analytické myšlení
  • uživatelskou znalost práce s PC, řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • individuální zajímavé finanční ohodnocení, odvíjející se od vašich zkušeností
  • flexibilní pracovní dobu
  • služební automobil, notebook, mobilní telefon
  • flexi passy

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Břetenářová
ID: 3289355  Datum zveřejnění: 18.1.2018