Online marketing specialista

Okres Hradec Králové

Popis pozice

Hledám "ONLINE GURU"! Člověka, kterému pojmy SEM a SEO nejsou cizí, ví, jak analyzovat aktivity na soc. médiích a napsat text na web je hračkou.

Vadí Vám, že v našem kraji je málo takových šancí? Tak tady ji máte, online marketing v pravém slova smyslu a to v centru Hradce Králové.

Společnost, pro kterou byste pracovali, zaštiťuje v ČR obchodní aktivity nadnárodním výrobním závodům v oblasti dřevozpracujícího průmyslu - rodinné prostředí v kanceláři, mezinárodní vliv na činnosti.

Hlavní úkoly:

  • správa veškerého digitálního marketingu pro pobočku v ČR ve spolupráci se zahraniční centrálou

  • copywriting, správa webu včetně úprav

  • tvorba newsletterů

  • propagace webu pomocí moderních nástrojů, aktivity na sociálních sítích

  • optimalizace webu pro vyhledávače (PPC a jiné)

  • odpovědnost za implementaci daných projektů z centrály

Profil kandidáta

Očekáváme tyto dovednosti:

  • zkušenost s jakýmkoli působením v online marketingu min. 2 roky

  • znalost SEO, SEM

  • základy užívání HTML/CSS (pro správu webu)

  • schopnost analyzovat data (např. Google Analytics, Excel apod.)

  • anglický jazyk min. B2 úroveň (pravidelný kontakt se zahraničím)

Nabízíme

Pracovní okolnosti a nabídka:

  • kancelář v centru Hradce Králové v klidné lokalitě a s malým kolektivem

  • spolupráce s dalšími 2 členy v kanceláři + kolegové v zahraničí

  • cestování v rámci meetingů do zahraničí (2-3x za rok)

  • pravidelný příjem, který se nastaví dle Vašich zkušeností

  • budete pracovat pro úspěšnou společnost, která působí již v 7 státech

  • pracovní doba je flexibilní a lze si ji upravovat

  • týden dovolené navíc a příspěvek na stravování

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3289678  Datum zveřejnění: 19.2.2018