Směnový mistr - Sklad

Krupka, Okres Teplice

Popis pozice

Jste ve skladu jako doma a máte zkušenosti s vedením lidí? Domluvíte se alespoň trochu anglicky a přemýšlíte o vedoucí pozici?
Svou práci si umíte zorganizovat, jste komunikativní a stres Vás neskolí?
Hledáme SMĚNOVÉHO MISTRA DO SKLADU, který se bude účastnit pohovorů s uchazeči o zaměstnání, ujme se zaškolování nových zaměstnanců a bude se podílet na sledování produktivity ve skladu.

Dále Vás čeká:
  • Zajištění efektivního fungování skladu z hlediska obsazenosti směn, organizace a přerozdělování práce
  • Odpovědnost za dodržování bezpečnosti, pracovních postupů a čistého prostředí
  • Dohled nad dodržováním FIFO a jiných principů
  • Monitoring dodržování skladových procesů
  • Organizace správného skladování dílů
  • Podílení se na přijímání a zaučení nových zaměstnanců skladu
  • Hodnocení výkonnosti zaměstnanců a řešení případných disciplinárních prohřešků

Profil kandidáta

  • Praxe z obdobné pozice alespoň 2 roky
  • Zkušenosti s vedením většího týmu lidí (min. 20)
  • Zkušenosti s procesy skladu jako je příjem materiálu, vychystání do výroby, expedice apod.
  • Aktivní znalost řízení VZV (retrak a regálový zakladač výhodou)
  • Základní nebo mírně pokročilá znalost AJ
  • Ochotu práce na dvě směny (ranní - odpolední)
  • Samostatnost, pečlivost, odolnost vůči stresu

Nabízíme

  • Možnost získat praxi v perspektivním a dobře honorovaném oboru
  • 25 dní dovolené
  • Stravenky, Flexi poukázky
  • Příspěvky na penzijní nebo životní pojištění
  • Bonusy na dovolenou a Vánoce, které téměř dosahují výše 13. platu!
  • Občerstvení na pracovišti zdarma
  • Moderní pracovní prostředí, mladý kolektiv
  • Dále různé kurzy, školení, a protože život není jenom o práci - tak i firemní akce

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3290168  Datum zveřejnění: 19.1.2018