Junior nákupčí

Ústí nad Labem, Ústecký kraj

Popis pozice

Pro komunikativní a pečlivé lidi, kteří se domluví anglicky a mají alespoň základní vztah k technice máme zajímavou pracovní příležitost v oblasti nákupu. Pro menší českou výrobní společnost v Ústí nad Labem hledáme vhodné uchazečky či uchazeče na pozici Nákupčí.

Budete mít na starosti nákup výrobního materiálu a dalšího zboží pro výrobní závod. Nemusíte být zrovna technici, nemusíte mít technické vzdělání, ale připravte se na to, že budete nakupovat různé textilie, šrouby, kovový materiál a další podobné věci. Kromě samotného objednávání materiálu budete řešit třeba potíže s dodávkami surovin, skladové inventury apod. Jedná se o menší společnost, takže práce bude poměrně různorodá.

Profil kandidáta

Pro tuto pozici požadujeme:
  • SŠ s maturitou
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • komunikativní osobnost

Nabízíme

  • možnost získání praxe v nákupu
  • rodinnné prostředí menší české společnosti
  • firemní akce
  • pružnou pracovní dobu

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3290519  Datum zveřejnění: 19.1.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20 - 27 000,- Kč