Recepční s AJ v business centru

Praha

Popis pozice

  • Budete pracovat v menším mladém týmu a zodpovídat za zajištění hladkého provozu recepce.
  • Vítat a evidovat návštěvy, vyřizovat emaily, telefonáty, faxy.
  • Zabezpečovat kurýrní službu.
  • Objednávat kancelářské potřeby.
  • Připravovat zasedací místnosti.
  • Administrativně podporovat falicity team.

Profil kandidáta

Na výkon této agendy budete potřebovat:

  • Plynulou angličtinu, minimálně na B2 úrovni (využíváná denně)
  • Již nějakou zkušenost v administrativě (ideálně recepce).
  • Pozitivní přístup a komunikativní dovednosti.

Nabízíme

  • HPP, smlouvu na dobu neurčitou.
  • Mezinárodní prostředí, moderní prostory a mladý přátelský kolektiv.
  • 25 dní dovolené.
  • Masáže, Gameroom.
  • Dobrá dostupnost na Praze 6 (na metru A).
  • Pracovní časy: Pondělí - Pátek.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Mária Matisková
ID: 3290624  Datum zveřejnění: 5.4.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 24 - 27 000 Kč, dle zkušeností