Plánovač výroby - šance i pro absolventy

Ústecký kraj

Popis pozice

Tým Supply Chain ve výrobní společnosti v Teplicích hledá kolegu a týmového hráče se selským rozumem, komunikativní angličtinou a se znalosti Excelu. Proč se přihlásit právě na tuto pozici? Protože tady využijete schopnosti rychlého rozhodování, efektivní komunikace, práce s větším množstvím dat a navíc to nikdy nebude stereotypní práce.

Pokud jste čerstvým absolventem a splňujete kritéria, rozhodně i Vy se nám ozvěte. Rádi Vás zaškolíme a přijmeme v týmu!

Vaší náplní práce bude zejména:
  • denní plánování výrobních zakázek dle zákaznických objednávek na výrobní linky tak, aby nedocházelo k prostojům strojů ani lidí
  • plánování výroby „semi-finished“ komponentů
  • denní komunikace s evropskými odděleními zákaznického servisu
  • vytváření denních plánů a reportů pro potřeby výroby a zákaznického servisu
  • spolupráce při zavádění nových výrobků či komponentů do výroby

Požadujeme:
  • minimálně SŠ vzdělání
  • znalost Excelu na pokročilé úrovni
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • zkušenost s metodologiemi plánování výhodou – např. Demand Flow, KANBAN, TPS a technikami Lean Manufacturing

Nemělo by Vám chybět rychlá rozhodnost, efektivní komunikace a výhodou je praxe v logisitice.

Nabízíme

  • zajímavou práci v dynamické společnosti
  • příjemné pracovní prostředí se super kolektivem
  • možnost pracovního růstu a jazykové kurzy, abyste se v rámci svého zaměstnání mohli zdokonalit
  • fajn pružnou pracovní dobu
  • závodní stravování přímo ve společnosti a dotované
  • 25 dnů dovolené
  • firemní akce pro utužení kolektivu

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3290831  Datum zveřejnění: 19.1.2018