Hledáme kmenové dělníky do dřevovýroby. Chanovice! svozy od 18.000 Kč

Okres Strakonice, Okres Klatovy, Plzeň - jih

Popis pozice

Do rozrůstající se stabilní výrobní společnosti v Chanovicích přijmeme muže a ženy - KMENOVÉ PRACOVNÍKY. Svozy zajištěny ze Strakonic, Klatov, Horažďovic, Sušice, Blatné a Nepomuku !! Vhodné i pro páry. Výroba dřevěných desek, pro ženy práce lehčího charakteru!

Nástup ihned - každý vážný zájemce má možnost nezávazné prohlídky závodu

3 směny

Místo výkonu práce: Chanovice

Profil kandidáta

Co od Vás očekáváme
  • minimální vzdělání SOU
  • spolehlivost
  • pracovitost

Nabízíme

Co Vám nabízíme
  • mzdu 80 + (0 - 25 Kč/h) - po zaučení až 80 + 35 Kč/h (průměrná měsíční mzda od 16790 Kč/měs. ženy, muži od 18.971 Kč(měs.)
  • příplatky za směnnost
  • svozy do zaměstnání
  • stravování v závodní jídelně
  • 20 dní dovolené
  • měsíční odměny prémie

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3292324  Datum zveřejnění: 22.1.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 18000 - 22000