Dobříš. Technik kvality výrobní linky - smlouva na dobu neurčitou

Okres Příbram

Popis pozice

Pro rozrůstající se výrobní společnost se sídlem na Dobříši hledáme pracovníka na pozici "Technik kvality" se znalostí měření měřidly, 3D měření a pokročilou znalostí MS Excel.

Nástup ihned

Popis pozice:
  • provádění auditů dané oblasti (kontrola pracovních postupů, značení spojů)
  • vyřizování reklamací
  • vytváření kvalitativních upozornění a kontrolních bodů (TQC)
  • evidence a reporting kontrolních dat
  • vytváření nápravných opatření
  • detekování zmetků, analyzování příčin

Požadujeme:
  • nutná znalost měření komunálními měřidly
  • znalost měření 3D a znalost 5S
  • znalost čtení výkresové dokumentace
  • znalost MS Office (pokročilá znalost MS Excel)
  • praxi na obdobné pozici z výrobního podniku
  • znalost AJ výhodou
  • samostatnost
  • schopnost rychle řešit problémy technického charakteru

Nabízíme:
  • základní nástupní mzdu dle předchozích znalostí a dovedností
  • moderní prostředí mezinárodní firmy
  • podnikové stravování / stravenky
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • 25 dní dovolené
  • smlouvu na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • zaměstnanecké benefity

Kontakt: 739 343 024

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3293241  Datum zveřejnění: 23.1.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: až 40.000 Kč/měs