Písek. Čistá práce ve výrobě s ubytováním i pro páry! Nástup ihned. Stravenky

Okres Písek

Popis pozice

Přijmeme větší počet spolehlivých pracovníků na lehčí montáž v čistém, tichém a bezprašném prostředí. Možnost zajištění ubytování pro pracovníky mimo lokalitu, práce je vhodná i pro páry. 2 směny s možností práce přesčas se 100 % příplatkem za práci přesčas o víkendu, dopravné, odměny, stravenky, 25 dní dovolené a spousta dalších benefitů!!! Práce se nemusíš bát, zaškolíme tě ve školícím centru!

NÁSTUP IHNED - DLE DOHODY KAŽDÝ TÝDEN

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: PÍSEK (PRŮMYSLOVÁ ZÓNA, DOBRÁ DOSTUPNOST MHD, BUS STAVÍ PŘÍMO PŘED FIRMOU)

Popis pozice:
  • kompletace elektrosoučástek
  • obsluha strojů

Kontakt: 739 343 024, 736 758 715

Profil kandidáta

Požadujeme:
  • spolehlivost
  • manuální zručnost
  • 100 % docházku (při neomluvené absenci ubytování zaniká!!!)

Nabízíme

Nabízíme:
  • měsíční výdělek od 16.000 Kč/měs.
  • příplatky za směnnost
  • možnost pracovat na 2 nebo 3 směny
  • možnost práce přesčas
  • 100 % příplatek za práci přesčas o víkendu
  • stravenky
  • dopravné / ubytování
  • závodní stravování
  • měsíční odměny
  • roční prémie

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3294256  Datum zveřejnění: 24.1.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 16000 - 20000