Vodňany. Lakýrník / práce na lakovně, možnost ubytování. Nástup ihned

Okres České Budějovice, Okres Písek, Okres Strakonice

Popis pozice

Hledáme nové kolegy na pozici "Lakýrník / obsluha lakovací linky". MOŽNOST ZAJIŠTĚNÍ UBYTOVÁNÍ!! Průměrná měsíční mzda od 20.000 Kč + možnost práce přesčas - lze chodit i 12ky. Nástup ihned !!

Místo výkonu práce: Vodňany
Nástup: po domluvě každý týden

práce ve směnném provozu s možností přesčasů (lze chodit i 12ky)

Popis pozice:
  • lakování (dolakování po automatu) práškovou barvou
  • navěšování, svěšování, pískování
  • obsluha VZV (svoz materiálu)

Kontakt: 739 343 024, 702 153 284

Profil kandidáta

Co od Vás očekáváme
  • spolehlivost
  • pracovitost
  • 100 % docházka
  • vyučení v oboru malíř / natěrač nebo praxe na obdobné pozici

Nabízíme

Co Vám nabízíme
PRŮMĚRNÝ MĚSÍČNÍ VÝDĚLEK od 20.000 KČ/MĚS.+ přečasy
  • příplatky za směnnost dle zák. práce
  • svátek 100 %
  • možnost rozšíření kvalifikace, vzdělávací kurzy / školení
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • motivační bonusy
  • možnost zajištění ubytování
  • hrazené ubytování v místě pracoviště

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3294828  Datum zveřejnění: 25.1.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20000 - 29000