Manažer logistiky pro kosmetiku

Jihočeský kraj, Okres České Budějovice

Popis pozice

Marketingová společnost sídlící v Českých Budějovicích přijme Manažera logistiky pro kosmetiku.

Na této pozici budete mít na starosti zahraničního klienta a komplexně pečovat o jeho zakázky - od objednávky, předání a zpracování grafiky, tisku až po balení a expedici koncovým zákazníkům.

Profil kandidáta

Očekáváme:
  • Schopnost efektivní komunikace
  • Uživatelskou znalost práce na PC (MS Excel, Outlook, Pohoda)
  • Znalost angličtiny min. B1+
  • Schopnost plánovat, koordinovat, samostatně řešit úkoly
  • Důslednost, zodpovědnost

Nabízíme

  • Pestrou a dynamickou pracovní náplň ve stabilní společnosti
  • Podporu při zaškolení, odborné vzdělávání
  • Motivační finanční ohodnocení dle zkušeností
  • Možnost seberealizace
  • Vstřícný přístup vedení
  • Čisté a klidné prostředí
  • Další zaměstnanecké benefity

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 3302801  Datum zveřejnění: 5.2.2018