Koordinátor produkce - marketing

Jihočeský kraj, Okres České Budějovice

Popis pozice

Marketingová společnost nabízí pracovní příležitost v Českých Budějovicích !

  • Plánování produkce a velmi úzká spolupráce a komunikace napříč odděleními
  • Objednávání materiálu, tiskovin a obalového materiálu, evidence
  • Administrativa, zpracovávání podkladů pro dokončené zásilky
  • Komunikace s dodavateli
  • Zefektivnění produkce

Profil kandidáta

Očekáváme:
  • Velmi dobrá schopnost komunikace
  • Uživatelská znalost PS (MS Excel, Outlook, Pohoda)
  • Schopnost operativního rozhodování, řešení úkolů
  • Důslednost, zaměření na detail, dodržování termínů
  • Výhodou - technická zručnost a znalost AJ

Nabízíme

  • Pestrou a dynamickou pracovní náplň ve stabilní společnosti
  • Podporu při zaškolení, odborné vzdělávání
  • Motivační finanční ohodnocení dle zkušeností
  • Možnost seberealizace
  • Vstřícný přístup vedení
  • Čisté a klidné prostředí
  • Další zaměstnanecké benefity

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 3303364  Datum zveřejnění: 6.2.2018