Recepční v logistické společnosti, Strančice, nástup ihned

Strančice, Praha - východ

Popis pozice

Co budete dělat?
  • Budete první kontakt pro hosty – vítat návštěvy, připravovat zasedací místnosti.
  • Zpracovávat příchozí a odchozí poštu pobočky, spravovat datovou schránku.
  • Objednávat kancelářské potřeby, komunikovat s dodavateli úklidových služeb apod.
  • Organizovat akce pro zaměstnance – např. dětský den, večírky (pobočka má kolem 150 zaměstnanců).
  • Evidovat pracovní oděvy, vstupní karty, klíče, reklamní předměty pro pobočku.
  • Další administrativa/ asistence vedení.

Profil kandidáta

Hledáme milou, komunikativní osobu s chutí pracovat.

Uvítáme alespoň roční zkušenost v administrativě a oceníme vaši komunikativní angličtinou (B1 úroveň). Angličtina bude využívaná příležitostně – např. přepojení hovorů, zahraniční návštěvy

Nabízíme

Nabízíme:
  • HPP, plný úvazek, smlouva po prvním roce na dobu neurčitou
  • Flexibilní pracovní časy pondělí až pátek (pevná doba od 8:00)
  • Přátelský kolektiv a možnost kariérního růstu – například do zákaznického servisu, logistiky
  • 25 dní dovolené, stravenky (70 Kč hradí zaměstnavatel), příspěvek na dopravu (800 Kč měsíčně), Benefit body, pravidelné firemní akce (u vody, na horách : )
  • Lokalita Strančice – asi 10 minut pěšky od zastávky autobusu, velkou výhodou je osobní auto

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Mária Matisková
ID: 3303518  Datum zveřejnění: 6.2.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou