Koordinátor tisku - datový specialista

Jihočeský kraj, Okres České Budějovice

Popis pozice

Českobudějovická marketingová společnost nabízí příležitost pro Datového specialistu / tiskaře.

  • Plánování a koordinace tisku na digitálním produkčním stroji dle zakázek a harmonogramu
  • Příprava dat a tiskových šablon
  • Komunikace s klienty
  • Vedení malého týmu zaměstnanců - tiskařů a IT

Profil kandidáta

Očekáváme:
  • Velmi dobrou znalost práce na PC (MS Excel, Access, výhodou - SQL, Pohoda, FTP, grafický program)
  • Schopnost operativního rozhodování, plánování a řešení provozních situací
  • Technickou zručnost
  • Pečlivost a dodržování postupů a standardů

Nabízíme

  • Pestrou a dynamickou pracovní náplň ve stabilní společnosti
  • Podporu při zaškolení, odborné vzdělávání
  • Motivační finanční ohodnocení dle zkušeností
  • Možnost seberealizace
  • Vstřícný přístup vedení
  • Čisté a klidné prostředí
  • Další zaměstnanecké benefity

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 3303654  Datum zveřejnění: 6.2.2018