Na nic nečekej a získej super mzdu až 23 000 Kč!

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Mošnov 375,742 51, Ostrava
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Nabízený plat (hrubého)
17 500 - 23 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jaká práce na tebe čeká?
Do oddělení výroby v našem závodě v Mošnově hledáme nové posily. Náplní práce budou různé činnosti v rámci výroby plastových dílů pro automobilku v závislosti na vašich zkušenostech. Pokud nemáš žádné předešlé zkušenosti v oblasti, ničeho se neboj. Na vše Tě připravíme při vstupním školení.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Jaká odměna na Tebe čeká?
- Jistota práce na HPP s pravidelným příjemným výdělkem až 23 000 Kč
- pokud nejsi přímo z Mošnova, máme připraveny svozy z okolních měst
- 20 dní dovolené a volné víkendy, tedy dost prostoru pro odpočinek či rodinu
- stravenky v hodnotě 60 Kč, vybavenou jídelnu a odpočinkové zóny s kávou, čajem a vodou

Informace o náboru

Je toho však mnohem víc. Už na nic nečekej a pro více informací nás kontaktuj emailem na praceostrava@manpower.cz nebo odpovědním formulářem. Případně nám můžeš zavolat na číslo 558 274 370 nebo se u nás rovnou zastav na naší pobočce v Ostravě na adrese Velká 19/10.
Těšíme se na spolupráci!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Hledáš novou výzvu nebo chceš jen najít zaměstnání, kde opravdu ocení tvé kvality? V tom případě se připoj do našeho skvěle fungujícího týmu! Jsme jednou z největších firem v oblasti automotive v České republice. Pojď na vlastní kůži poznat, jaké je to být součástí organizace, která si své zaměstnance hýčká.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od Tebe očekáváme?
Pro začátek nám postačí tvá pracovitost, manuální zručnost a ochota pracovat v třísměnném provozu. Na oplátku Ti můžeme slíbit například čisté pracovní prostředí a férové podmínky.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Na Florenci 2116/15
110 00 Praha 1

Kontakt

Kontaktní osoba: Kristýna Hrdinová
Tel.: +420558274370
E-mail: poslat životopis
ID: 3307798   Datum zveřejnění: 12.2.2018