Na nic nečekej a získej super mzdu až 23 000 Kč!

Mošnov 375, 742 51, Okres Ostrava

Popis pozice

Jaká práce na tebe čeká?
Do oddělení výroby v našem závodě v Mošnově hledáme nové posily. Náplní práce budou různé činnosti v rámci výroby plastových dílů pro automobilku v závislosti na vašich zkušenostech. Pokud nemáš žádné předešlé zkušenosti v oblasti, ničeho se neboj. Na vše Tě připravíme při vstupním školení.

Profil kandidáta

Co od Tebe očekáváme?
Pro začátek nám postačí tvá pracovitost, manuální zručnost a ochota pracovat v třísměnném provozu. Na oplátku Ti můžeme slíbit například čisté pracovní prostředí a férové podmínky.

Nabízíme

Jaká odměna na Tebe čeká?
  • Jistota práce na HPP s pravidelným příjemným výdělkem až 23 000 Kč
  • pokud nejsi přímo z Mošnova, máme připraveny svozy z okolních měst
  • 20 dní dovolené a volné víkendy, tedy dost prostoru pro odpočinek či rodinu
  • stravenky v hodnotě 60 Kč, vybavenou jídelnu a odpočinkové zóny s kávou, čajem a vodou

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3307798  Datum zveřejnění: 12.2.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 17 500 - 23 000kč