Pracovník v Elektro

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Budete pracovat pro podnik s dlouhodobými zkušenostmi v oblasti elektro, měření a regulace a řídící systémy.

Máte vzdělání v oboru Elektro?
Jste manuálně zruční?
Chcete se v tomto oboru rozvíjet a naučit se něco nového?

Ať už jste zkušení profíci nebo hledáte své první zaměstnání, máme pro Vás skvělou příležitost pracovat pro českou společnost s bezva partou lidí!!!

Čeká na Vás různorodá práce dle Vašeho zaměření.
Třeba:
- projektování v oblasti Elektro nebo MaR
- cenotvorba a tvorba objednávek
- údržba zařízení Elektro nebo MaR
- nákup elektro zařízení
- a další…

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabízíme:
- Odpovídající finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností
- Trvalý pracovní poměr
- Zázemí ryze české, prosperující společnosti
- Příjemné a přátelské prostředí
- Zajímavou a různorodou práci pro významné mezinárodní klienty

Informace o náboru

Místo výkonu práce: Kutná Hora nebo Neratovice.

Pokud se chcete dozvědět více, zašlete nám svůj životopis a rozjeďte svou kariéru!!!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Společnost, se sídly v Kutné Hoře a v Neratovicích, zabývající se návrhem, výrobou, dodávkami, instalacemi a uváděním do provozu elektrických zařízení pro různá průmyslová odvětví, hledá do svého týmu vhodné lidi v oblasti ELEKTRO.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Pernerova 168
530 02 Pardubice

Kontakt

Kontaktní osoba: Barbora Sýkorová
E-mail: poslat životopis
ID: 3309035   Datum zveřejnění: 13.2.2018