Technik - práce s volnými víkendy

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Na Rovince, Ostrava-Hrabová, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
17 500-19 600 Kč/měsíčně

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- analýza a oprava produktů
- práce s počítačem – MS Office
- navrhuje zlepšení procesů, kvality a produktivity

Zaměstnanecké výhody, benefity

- mzda 17 500 Kč/měsíc + příplatky dle ZP
- další benefity ve výši 2.100Kč/měs.
- práce pouze v pracovních dnech/víkendy volné
- 8 hodinové směny
- příspěvek na stravování přímo na pracovišti
- snadnou dostupnost pracoviště linkami MHD

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Opravny a servisy (kromě aut) a jiné osobní služby

Máte jedinečnou možnost pracovat ve firmě, která patří mezi světovou špičku společností, zabývajícími se informačními technologiemi a je známá svými technologickými inovacemi, kvalitou svých výrobků, závazky a odpovědností k životnímu prostředí a budováním vzájemně prospěšných vztahů se svými zákazníky po celém světě.
Společnost se zaměřuje zejména na servisní činnost pro širokopásmová zařízení, mobilní telefony a výpočetní techniku.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- dobrá práce s PC
- dobré komunikativní schopnosti
- orientace na detail
- manuální zručnost a dobrý zrak
- profesionální zkušenosti a pracovní zaměření

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Velká 196/10
702 00 Ostrava

Kontakt

Kontaktní osoba: Monika Adamčíková
E-mail: poslat životopis
ID: 3310244   Datum zveřejnění: 25.4.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   17 500-19 600 Kč/měsíčně