HR Manažer

Jihočeský kraj, Okres Jindřichův Hradec

Popis pozice

Celosvětově působící společnost nabízí dlouhodobou a perspektivní příležitost pro HR MANAŽERA / KU.

Jako HR Manažer budete kompletně zastřešovat veškeré personální aktivity. Očekává se od Vás strategické HR plánování, dohled nad právní compliance, tvorba ročních plánů, metodiky HR aktivit (nábory, hodnocení, rozvoj a vzdělávání). Na této manažerské pozici budete zastupovat společnost na veřejných akcích, vést kolektiv 5 zaměstnanců, reportovat vedení na mezinárodní úrovni a implementovat nejmodernějších přístupy ve všech oblastech HR.

Profil kandidáta

Očekáváme:
  • VŠ vzdělání s praxí min. 3 roky v HR (ideálně u větší mezinárodní společnosti)
  • Výborná orientace v pracovním právu
  • Aktivní znalost angličtiny nebo němčiny
  • Přirozená autorita, komunikační dovednosti, příjemné vystupování

Nabízíme

  • Pracovní pozici v úspěšné, dynamicky rostoucí mezinárodní výrobní společnosti
  • Perspektivu dlouhodobé spolupráce
  • Mzdové ohodnocení odpovídající Vašim znalostem a dovednostem
  • Spolupráci na zajímavých lokálních i mezinárodních projektech
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Motivující zaměstnanecké benefity, prémie
  • Příspěvek na stravné
  • Příspěvek na jazykové kurzy

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 3312150  Datum zveřejnění: 16.2.2018