Svářeč CO2 Junior i bez praxe přímo v Příbrami. 3 směny. Nástup ihned! 24.000 Kč/měs.

Okres Příbram

Popis pozice

Přijmeme svářeče CO2 pro rozrůstající se výrobní společnost se sídlem přímo v Příbrami. Všichni zájemci mají možnost prohlídky závodu. Nástup možný ihned!!!

Místo výkonu práce: Příbram
3 směny

Popis pozice:
  • práce na moderních robotických pracovištích
  • obloukové i odporové svařování
  • ruční svařování dle technických výkresů

Profil kandidáta

Požadujeme:
  • svářečský průkaz na CO2
  • orientace v technické dokumentaci
  • vzdělání technického zaměření výhodou

Nabízíme

Nabízíme:
  • 100 - 115 Kč/h + 30 % prémie ( 130 - 150 Kč/h)
  • stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr v moderní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • příplatek za ztížené pracovní prostředí 6 Kč/h
  • ostatní příplatky dle zák. práce
  • příspěvek na stravování + podnikové stravování
  • výkonnostní odměny, docházkový bonus

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3314700  Datum zveřejnění: 20.2.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 22000 - 27000 Kč/měs.