Operátor výroby

Okres Benešov

Popis pozice

V současné době rozšiřujeme výrobu sladkých bonbonů Skittles v Poříčí nad Sázavou, takže pokud chceš mít sladký život i v práci, určitě čti dál!
Staneš se součástí zkušeného týmu s rodinným duchem. Budeš pracovat v krásném prostředí nové výrobní haly na pozice operátora výroby.
Tvojí náplní práce bude dohled na výrobu cukrovinek, při kterém Ti bude pomáhat počítač, který budeš zároveň i obsluhovat.

Jediné co od tebe budeme požadovat, bude docházka 14 dní v měsíci na směnný provoz. Pokud nemáš s výrobou žádné velké zkušenosti, tak se nemusíš bát, vše Vás důkladně zaučíme.

Profil kandidáta

Energický, spolehlivý a pečlivý člověk.

Nabízíme

Za vaši dobře odvedenou práci Vás odměníme částkou 29 200 Kč a to není vše! Máme pro Vás řadu benefitů, které jen tak někde nenajdete.Máme pro vás řadu benefitů, které jen tak někde nenajdete. Do práce Vás rádi odvezeme z Vlašimi, Týnce n. Sázavou, Votic nebo Sedlčan. Pokud bydlíte v okolí Praha Opatov nebo Praha Chodov a splňujete naše požadavky, neváhejte nám zaslat svůj životopis také – i odtud pro Vás bude svoz připraven! Můžete se těšit na masáže, pedikůru, 2x ročně dentální hygienu, příspěvek na životní a penzijní pojištění, zavodní stravování ( výběr z několika jídel a další různé zajímavosti!)

Chcete se tedy podílet? Tak neváhejte a zasílejte své životopisy na emailovou adresu [email protected], nebo volejte na číslo 226254954.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3314969  Datum zveřejnění: 20.2.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 29 200Kč