Seřizovač / mechanik

Olomouc, Nové sady, Olomoucký kraj, Okres Olomouc

Popis pozice

Pro olomouckou pobočku našeho významného klienta- španělskou výrobní společnost zaměřující se na zpracování plastového materiálu a výrobu plastových komponentů a výlisků hledáme vhodné uchazeče na pracovní pozici:

*** SEŘIZOVAČ A MECHANIK ****

Náplň práce:
  • obsluha a seřizování strojů na zpracování plastů
  • obsluha strojolisovacích zařízení
  • údržba strojů ve výrobě
  • podílení se na výrobě plastových komponentů
  • kontrola kvality výroby a jejich evidence v rámci interních systémů

Požadujeme :
  • vyučení stojírenského nebo technického zaměření
  • základní znalost angličtiny nebo španělštiny výhodou
  • praxe na obdobné pozici výhodu, ne však podmínkou
  • naprostá spolehlivost
  • dobrý zdravotní stav
  • manuální zručnost
  • schopnost samostatné práce

Profil kandidáta

Nabízíme

Nabízíme :
  • práci na HPP s nástupem ihned
  • nástupní plat 21.350,-Kč (po zkušební době nárůst na 25.350,-Kč)
  • třísměnný provoz (ranní, odpolední, noční)
  • PRÁCE POUZE V TÝDNU S VOLNÝMI VÍKENDY !!
  • stravenka v hodnotě 100,-Kč za odpracovaný den
  • jednou ročně procento z celkového obratu pobočky
  • prémie za odpracovaná léta
  • smlouvu na dobu určitou (6.měsíců) poté hned na dobu neurčitou
  • výborná dostupnost MHD
  • práce v nadnárodní společnosti se španělskými kořeny
  • celkové administrativní zajištění spojené s nástupem
  • agenturní servis 24/7 (garantované srovnatelné podmínky s kmenovými
zaměstnanci)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3316918  Datum zveřejnění: 22.2.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25350