Zástupce manažera sportovní prodejny!

Praha, Hlavní město Praha, Praha - západ

Popis pozice

Pro nově otevírající prodejnu v největším outletovém centru u letiště Václava Havla hledáme nadšence do sportu, který má zkušenosti z prodejny.

Co bude Vaším úkolem?

• Zajištění chodu prodejny a vedení prodejního týmu v době nepřítomnosti Store managera
• Schvalování denních priorit
• Zajišťování zboží na prodejně
• Visual merchandising
• Dosahování KPI
• Řízení a realizace marketingových akcí v rámci prodejny

Profil kandidáta

Co by Vám nemělo chybět?

• Manažerské zkušenosti na pozici zástupce vedoucí prodejny nebo vedoucí prodejny minimálně 1 rok
• Příjemné vystupování a velmi dobré komunikační schopnosti
• Zájem o sportovní oblečení a práci v obchodě

Nabízíme

Co vám nabízíme?

• Samostatnou, dynamickou a různorodou práci
• Několika denní školení v oblasti technik prodeje a produktů v zahraničí
• Bonusový systém založený na splnění daných prodejních cílů
• Zaměstnanecké slevy a benefity (stravenky, multisport karta)
• Práci v novém outletovém centru u letiště Václava Havla
• Výborná dostupnost z Kladna a stanice metra Bořislavka - dostupné autobusové spojení

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3317845  Datum zveřejnění: 23.2.2018