Manager marketingu / e-commerce

Písek, Česko, Okres Písek

Popis pozice

Společnost, která v celém světě patří k vedoucím poskytovatelům v oblastech techniky, nabízí příležitost pro kreativního MARKETINGOVÉHO MANAGERA. Přineste nové nápady a převezměte zodpovědnost za marketingové a komunikační strategie v oblasti e-commerce a offline ! Máme Vám co nabídnout..

Vytváření a rozvoj online marketingové strategie, e-commerce, offline marketing
Plánování a realizace marketingových kampaní v oblasti elektronického obchodu
Aktivní účast na rozšiřování nabídky online obchodu
Analýzy trhu, komunikace s intermími a externími partnery
Zajištění realizace prodejních cílů
Účast na veletrzích

Profil kandidáta

Očekáváme:
Praxi v oboru min. 2 roky, manažerské schopnosti
Zkušenosti s internetovým obchodem a s řízením prodejního procesu
Praktické znalosti v oblasti elektronického obchodování, vč. služeb zákazníkům
Znalost nástrojů podporující analýzy prodeje
Komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka
Kreativita, komunikační dovednosti, úspěšné výsledky v prodeji

Nabízíme

Zázemí celosvětové společnosti s dlouholetou tradicí
Nově vytvořenou manažerskou pozici pro lídra v marketingu
Odpovídající mzdové ohodnocení + prémie
13. a 14. plat v případě plnění stanovených cílů
Odborné i jazykové vzdělávání
Týden dovolené navíc
Příspěvek na stravné
Příspěvek na penzijní připojištění
Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
Nástup možný ihned

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 3318090  Datum zveřejnění: 15.10.2018