Manager marketingu / e-commerce

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Písek, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
Dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost, která v celém světě patří k vedoucím poskytovatelům v oblastech techniky, nabízí příležitost pro kreativního MARKETINGOVÉHO MANAGERA. Přineste nové nápady a převezměte zodpovědnost za marketingové a komunikační strategie v oblasti e-commerce a offline ! Máme Vám co nabídnout..

Vytváření a rozvoj online marketingové strategie, e-commerce, offline marketing
Plánování a realizace marketingových kampaní v oblasti elektronického obchodu
Aktivní účast na rozšiřování nabídky online obchodu
Analýzy trhu, komunikace s intermími a externími partnery
Zajištění realizace prodejních cílů
Účast na veletrzích

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zázemí celosvětové společnosti s dlouholetou tradicí
Nově vytvořenou manažerskou pozici pro lídra v marketingu
Odpovídající mzdové ohodnocení + prémie
13. a 14. plat v případě plnění stanovených cílů
Odborné i jazykové vzdělávání
Týden dovolené navíc
Příspěvek na stravné
Příspěvek na penzijní připojištění
Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
Nástup možný ihned

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Oblast vzduchotechniky, auto-moto)

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Očekáváme:
Praxi v oboru min. 2 roky, manažerské schopnosti
Zkušenosti s internetovým obchodem a s řízením prodejního procesu
Praktické znalosti v oblasti elektronického obchodování, vč. služeb zákazníkům
Znalost nástrojů podporující analýzy prodeje
Komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka
Kreativita, komunikační dovednosti, úspěšné výsledky v prodeji

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Nám. Přemysla Otakara II. 36
370 01 České Budějovice

Kontakt

ID: 3318090   Datum zveřejnění: 14.9.2018