Teamleader v oboru automotive - mzda 33 000 Kč

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Tábor, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
25 700 - 33 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Zajištění efektivní výroby na přidělené výrobní lince
- Dohled nad střídáním pracovníků během přestávek
- Při výskytu poruch poskytnutí součinnosti pracovníkovi na lince
- Zajištění správného označení balení pomocí štítků
- Zastupování nadřízeného v jeho nepřítomnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Nástupní mzda od 25 700 Kč
- Mzdový nárůst individuálně dle šikovnosti až na 33 000 Kč
- 5 týdnů dovolené
- Dotované stravování
- Práce v prosperující, rostoucí společnosti
- Pozice do kmenového stavu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Mezinárodní společnost vyrábějící díly pro prestižní klienty z oboru automotive.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Technický obor

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
- Vzdělání technického směru
- Zkušenost s vedením lidí (skupina cca 10 pracovníků)
- Praxe na obdobné pozici min. 2 roky
- Znalost práce na PC
- Ochotu pracovat ve 3-směnném provozu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Nám. Přemysla Otakara II. 36
37001 České Budějovice

Kontakt

Kontaktní osoba: Nikola Bicková
Tel.: +420730162004
E-mail: poslat životopis
ID: 3318282   Datum zveřejnění: 27.4.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   25 700 - 33 000