Analytik úvěrových rizik

Praha, Okres Pardubice

Popis pozice

Pro nebankovní společnost hledáme buď v Praze nebo v Pardubicích zkušeného "riskaře" ! Analytická pozice s využitím nástrojů jako SQL, SAS apod. Máte na to? Pošlete CV i v anglickém jazyce na [email protected]

Činnosti:
  • práce s daty a databázemi
  • analýza vývojů úvěrových rizik a výkonosti procesů
  • projektová činnost
  • návrhy na změny, nové nástroje řízení rizik
  • úzká spolupráce s kolegy i externími pracovníky (specialisty)

Očekáváme:
  • že máte VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Vaše zkušenosti na úrovni 2 - 3 let v oblasti risku (reporting, úvěrová rizika)
  • že se vyznáte v SQL, Excel ovládáte perfektně a používáte statistické metody skrz např.SAS/SPSS
  • plynou angličtinu, kterou používáte denně
  • že víte, co je scoringový model
  • samostatnost a chuť se vzdělávat, umění prezentovat

Nabízíme

Co dostanete, okolnosti:
  • práce v malém týmu přesto v mezinárodním měřítku v nebankovní sféře finanční společnosti
  • možnost se prosadit, naučit se novému
  • spousty atraktivních benefitů, ať už čas na odpočinek nebo finanční bonusy
  • lze pracovat občas z domova, zejména pak bez striktní pracovní doby

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3324304  Datum zveřejnění: 2.3.2018