Online marketing - junior

Okres Hradec Králové

Popis pozice

Hledám šikovného "onlajňáka", člověka, kterému pojem SEO není cizí, ví, jak analyzovat aktivity na soc. médiích a správa webových stránek je jeho zálibou.

Vadí Vám, že v našem kraji je málo takových šancí? Tak tady ji máte, online marketing v pravém slova smyslu a to v centru Hradce Králové.

Společnost, pro kterou byste pracovali, zaštiťuje v ČR obchodní aktivity nadnárodním výrobním závodům v oblasti dřevozpracujícího průmyslu - rodinné prostředí v kanceláři, mezinárodní vliv na činnosti.

Hlavní úkoly:
  • převzetí online aktivit ze zahraniční centrály na místní působení
  • první rok především správa webu, úpravy
  • propagace webu pomocí moderních nástrojů, aktivity na sociálních sítích
  • po delší době přijde na řadu, tvorba newsletterů, optimalizace webu pro vyhledávače (PPC a jiné)
  • některé činnosti bude třeba pouze koordinovat skrz externí spolupráci s agenturami apod.

Profil kandidáta

Očekáváme tyto dovednosti:
  • zkušenost s jakýmkoli působením v online marketingu
  • znalost alespoň správy webu nebo působení na soc.sítích
  • základy užívání HTML/CSS (pro správu webu) jsou výhodou
  • schopnost analyzovat data (např. Google Analytics, Excel apod.)
  • anglický jazyk min. B2 úroveň (pravidelný kontakt se zahraničím)

Nabízíme

Pracovní okolnosti a nabídka:
  • kancelář v centru Hradce Králové v klidné lokalitě a s malým kolektivem
  • spolupráce s dalšími 2 členy v kanceláři + kolegové v zahraničí
  • cestování v rámci meetingů do zahraničí (2-3x za rok), první měsíce kvalitní zaškolení v zahraničí
  • pravidelný příjem, který se nastaví dle Vašich zkušeností
  • budete pracovat pro úspěšnou společnost, která působí již v 7 státech
  • pracovní doba je flexibilní a lze si ji upravovat
  • týden dovolené navíc a příspěvek na stravování

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3324840  Datum zveřejnění: 2.3.2018