Vedoucí provozovny - recyklace a obchod

Jihočeský kraj, Okres České Budějovice

Popis pozice

Jako vedoucí pracovník budete zodpovídat za organizaci a řízení provozu oblastní provozovny vč. vedení menšího týmu zaměstnanců. Budete dohlížet nad dodržováním postupů BOZP, PO, ekologického a odpadového hospodářství. Nedílnou součástí budou také objednávky údržby strojů a zařízení a zapojení se do operativních činností provozovny.

Profil kandidáta

Očekáváme:
  • Vzdělání nejlépe technického směru
  • Zkušenosti s vedením týmu pracovníků
  • Praxe v logistice nebo obchodu výhodou
  • Férovost, samostatnost, flexibilitu
  • Znalost NJ nebo AJ na mírně pokročilé úrovni

Nabízíme

  • Vedoucí pozici v úspěšné mezinárodní společnosti
  • Motivační platové ohodnocení + provize z prodeje
  • Motivační program pro manažery
  • Možnost realizace po osobnostní i profesní stránce
  • Zaměstnanecké benefity - školení, stravenky, mobilní telefon
  • Nástup možný dle dohody

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 3325083  Datum zveřejnění: 2.3.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35 000 - 40 000 Kč