Montáž autosedaček - Mladá Boleslav - ubytování zdarma!

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Mladá Boleslav, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
27 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chceš se podílet na výrobě automobilových sedadel?
Pro našeho klienta v oblasti montáže automobilových sedadel hledáme vhodné kandidáty na pozici operátora výroby.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• místo výkonu práce - Mladá Boleslav
• mzda 27 000 Kč
• příspěvek za doporučení zaměstnance 15 000 Kč
• osobní ohodnocení 18 %
• příplatky za přesčasy,svátky, noční a odpolední směny
• bonus za přítomnost 1200 Kč
• stravenky v hodnotě 80 Kč
• čalounický příplatek 2000 Kč
• ubytování zdarma!

Informace o náboru

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

31.12.2018 (zbývá ještě 46 dnů)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Automobilový průmysl

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Vzdělání v oboru

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Václava Klementa 846
293 01 Mladá Boleslav
ID: 3327733   Datum zveřejnění: 17.9.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   27 000