Obchodní asistentka / sales support

Praha 1, Hlavní město Praha

Popis pozice

  • Podpora obchodního oddělení – editace a příprava, korekce smluv a prezentací, administrativa s tím spojená
  • Správa CRM systému, databází
  • Analýzy, reporty na denní, měsíční a roční bázi
  • Reporting KPIs
  • Zákaznická podpora – vyřizování telefonické a emailové komunikace s klienty (denní využití AJ) řešení reklamací a požadavků zákazníka
  • Dohled nad splatností faktur, vymáhání pohledávek
  • Administrativní práce –tisk dokumentů, formulářů
  • Komunikace s dodavateli, messengery

Profil kandidáta

  • SŠ/ VŠ vzdělání
  • Aspoň 1 rok praxe na podobné pozici
  • Výborné organizační schopnosti, koordinace práce v týmu
  • Zkušenost ze zákaznického servisu
  • Pokročilá znalost AJ – denní komunikace, ČJ – rodilý mluvčí
  • Pokročilá znalost MS Office (word, excel , powerpoint)
  • Aktivní, spolehlivá a dynamická osobnost

Nabízíme

  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti,
  • Přátelské prostředí
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick days
  • Stravenky
  • Příspěvek na dovolenou
  • Příspěvek na sport, jazykové vzdělávání
  • Teambuildingy
  • Služební telefon, notebook
  • Atraktivní finanční ohodnocení
  • HPP

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3329026  Datum zveřejnění: 7.3.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30 - 32 000