Hořovice. Elektrikář. 25000 Kč/měs. vhodné i pro absolventy. Nástup ihned

Okres Beroun

Popis pozice

Hledáme nové kolegy, kmenové zaměstnance, na pozici "Elektrikář" pro výrobní společnost v Hořovicích pouze na 2 směny. Každý vážný zájemce má možnost prohlídky závodu. Vhodné i pro absolventy v oboru elektro.

Nástup ihned

Popis pozice:
  • základní elektromontáže
  • zapojování rozvaděčů, provádění kontroly zapojení elektroinstalace

Kontakt: 739 343 024

Profil kandidáta

Co od Vás očekáváme
  • vyučení v oboru elektro
  • vyhlášku č. 50 § 5
  • znalost čtení výkresové dokumentace
  • spolehlivost

Nabízíme

Co Vám nabízíme
  • odpovídající finanční ohodnocení s ohledem na předchozí znalosti a dovednosti
  • stabilní zázemí rozrůstající se výrobní společnosti
  • možnost profesního růstu
  • příspěvek na stravování
  • vzdělávací kurzy
  • docházkový bonus
  • individuální odměny
  • 25 dní dovolené

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3329103  Datum zveřejnění: 7.3.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20000 - 27000 Kč/měs.