Expedice - Vedoucí směny

Jihočeský kraj, Okres Písek

Popis pozice

Hledáme vhodného uchazeče / uchazečku na pozici Vedoucí směny do expedice. Ochota 3 směnného provozu.

Na této pozici budete koordinovat činnost týmu pracovníků ve skladu. Budete řídit příjem a výdej výrobků a vést potřebnou administrativu. Budete mít na starosti kontrolu expedic dle daných požadavků.

Profil kandidáta

Zkušenosti s vedením pracovního týmu
Znalost práce na PC, znalost SAP výhodou
Zkušenosti ve skladu a logistice - výhodou
Průkaz řidiče MV - výhodou
Ochotu pracovat v třísměnném provozu
Komunikativní dovednosti, manažerské schopnosti, loajalitu

Nabízíme

Stabilní zaměstnání u mezinárodní výrobní společnosti
Motivační mzdové ohodnocení
5 týdnů dovolené
Příspěvek na penzijní a životní pojištění
Příspěvek na rekreaci, sport a kulturu
Příspěvek na stravné
Nástup možný ihned

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 3331340  Datum zveřejnění: 9.3.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25 000 Kč