International Sales Manager (výstavní plochy)

Praha, Hlavní město Praha

Popis pozice

Chcete novou výzvu? Jste seniorský obchodník se zkušeností v zahraničním obchodě? Ovládáte AJ na pokročilé úrovni? Jste vyzrálá, reprezentativní osobnost?

Pak hledáme právě Vás!

Pro našeho klienta úspěšnou mezinárodní společnost, hledáme motivované kandidáty/tky na pozici:

INTERNATIONAL SALES MANAGER (VÝSTAVNÍ PLOCHY)

POPIS POZICE
• Marketing a prodej produktů společnosti
• Rozvoj a udržování stávajících obchodních vztahů, jednání o množství a ceně, zpracovávání zakázek a reklamací
• Marketingové analýzy a identifikace potencionálních nových zákazníků
• Reporty, zprávy, nastavení budgetu, propočty

Profil kandidáta

PROFIL KANDIDÁTA
• Zkušenosti v oblasti obchodu na obdobné pozici minimálně 5 let
• Pokročilá angličtiny slovem i písmem nutná
• Pokročilá znalost PC – především MS Outlook, PowerPoint a Excel
• SŠ/VŠ vzdělání
• Komunikativní osobnost, samostatný a zodpovědný způsob práce, týmový hráč

Nabízíme

• ATRAKTIVNÍ PLATOVÉ OHODNOCENÍ
• Nástup možný ihned!
• Firemní benefity, bonusy
• Auto i pro soukromé účely
• Samostatná, atraktivní práce
• HPP

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3334500  Datum zveřejnění: 13.3.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 40.000-60.000 Kč