Hlavní stavbyvedoucí - dopravní stavby a mosty od 45 000 Kč se služebním autem

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Ústecký kraj, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte praxi jako stavbyvedoucí nebo projektový manažer pro dopravní stavby a mosty? Chcete práci, kde Vás finančně skvěle ohodnotí a navíc budete mít skvělé bonusy a benefity? Chcete být součástí velké stavební společnosti, která se podílí na nejrůznějších stavebních zakázkách v Ústeckém kraji? Není nic jednoduššího než poslat svůj životopis a o pracovní pozici Vám řekneme více.

Hledáme komunikativního, samostatného a pečlivého stavbyvedoucího do stavební společnosti se sídlem v Teplicích, který je schopen týmové spolupráce, nebojí se řešit i složité situace a zvládne kontrolovat práci podřízených.

POPIS POZICE

– realizace dopravních staveb a mostů
– koordinace činnosti odborníků
– kontrola práce podřízených
– zajištění přípravy staveniště

PROFIL KANDIDÁTA

– ukončené minimálně středoškolské vzdělání v oboru stavebního zaměření
– praxe v oboru výhodou
– autorizace v oboru výhodou
– řidičský průkaz sk. B

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabízíme:
- přátelské a týmové pracovní prostředí
- dobré mzdové podmínky
- roční bonusy
- příspěvek na stravování
- technické vybavení (notebook, mobilní telefon), osobní automobil i k soukromým účelům
- zvýhodněné mobilní volání i pro rodinné příslušníky

Místo výkonu práce je na území Ústeckého kraje.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Česká stavební společnosti.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co by Vám nemělo chybět:
- ukončené minimálně středoškolské vzdělání v oboru stavebního zaměření
- praxe v oboru výhodou
- autorizace v oboru výhodou
- řidičský průkaz sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Velká Hradební 238/10
400 01 Ústí nad Labem

Kontakt

Kontaktní osoba: Jana Maredová
E-mail: poslat životopis
ID: 3337829   Datum zveřejnění: 31.10.2018