Obchodně-technický zástupce pro průmyslovou automatizaci

Královéhradecký kraj, Česko

Popis pozice

Energie, obchodní drive a technický backround. Pokud tímto disponujete, pak je tato pozice možná právě pro Vás.
Společnost zabývající se průmyslovou automatizací hledá nového parťáka do svého týmu.
Pokud cítíte že je čas na profesní změnu, neváhejte a pošlete svůj životopis.

Co na Vás čeká?

– péče o stávající klienty a vyhledávání nových zákazníků

– budete mít na starosti nastartování nových obchodních kontraktů u nových zákazníků

– zpracování obchodně-technických nabídek

– uzavírání smluv a technické konzultace u klientů

Profil kandidáta

PROFIL KANDIDÁTA

– osoba s vysokým potenciálem a zájmem o obchod

– někoho kdo je samostatný a je schopen si naplánovat práci

– člověk, který má zkušenosti s obchodní činností

– s ŘP sk.B

_ základní komunikační dovednosti v Aj

Nabízíme

– motivační finanční ohodnocení složené z fixní mzdy a bonusové složky

– služební auto i k soukromému užití, mobilní telefon, notebook

– velkou škálu benefitů – 5 týdnů dovolené, 2 sicks days, stravenky, Multisport karta, kurzy AJ, penzijní připojištění

  • v kanceláři budete mít zdarma k dispozici kávu, čaj a balenou vodu

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Břetenářová
ID: 3338428  Datum zveřejnění: 2.7.2018