Back office - administrativa s AJ

Okres Chrudim, Okres Pardubice

Popis pozice

Hovořit anglicky Vám nedělá problém a rozhlížíte se po nové práci - zkuste tedy to, co Vám přinese nejen jiné zkušenosti, ale i spokojenost s tím, co děláte.

Potřebujeme administrativního pracovníka, člověka, který vidí ve věcech souvislosti a vyžívá se v angličtině - pracovní místo v Prachovicích v okrese Chrudim. Rozšiřujeme tým!

Každodenní činnost se bude týkat:
  • administrativy spojené se zákaznickým servisem
  • řešení požadavků a potřeb ze strany zákazníka
  • komunikace se zákazníkem (v anglickém jazyce)
  • práce s interním systémem, zadávání dat
  • kontrola správnosti plateb

Profil kandidáta

Měl/a byste splňovat:
  • zejména mít schopnost hovořit anglicky (alespoň úroveň B2)
  • pozice je vhodná také pro absolventy, ovšem SE zkušeností při studiích s administrativou
  • zapůsobíte s praxí např. na ekonomickém/nákupním/zákaznickém oddělení
  • znalost práce s PC (zvláště Excel na dobré úrovni)
  • schopnost řešit věci samostatně a pracovat zároveň v prostředí týmu, zaměření na zákazníka

Nabízíme

Okolnosti a benefity, na co se můžete těšit:
  • velmi dobré pracovní podmínky, moderní kanceláře (kolektiv více než přátelský a pohodový), prostor na odpočinek, čerstvý vzduch
  • být součástí zahraniční společnosti a zahraničního týmu - využití angličtiny na denní bázi
  • mzda v nadprůměrné výši ovlivněna Vaší praxí
  • týden dovolené navíc, závodní stravování

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3340630  Datum zveřejnění: 20.3.2018