Písek. Metrolog 1 - 2 směny, menší rodinná firma. od 25000 Kč/měs.

Okres Písek

Popis pozice

Pro rodinnou firmu v Písku hledáme "Metrologa".Vhodné i pro absolventy střední nebo vyšší průmyslové školy. Firma svým zaměstnancům nabízí: 13. plat, dopravné, příspěvek na dovolenou, penzijní připojištění, obědy za 23 Kč a mnoho dalších skvělých benefitů!!!

Každý odpovídající zájemce bude mít možnost prohlídky závodu

Místo výkonu práce: Písek

Nástup ihned
Směnnost:
1 - 2 směny

Popis pozice:
  • provádění měření pomocí 3D měřící techniky
  • řešení technických problémů
  • dodržování metrologického řádu
  • vedení evidence měřidel
  • aktualizace interní směrnice o metrologii

Profil kandidáta

Co od Vás očekáváme
  • vzdělání SŠ technického zaměření
  • zkušenosti s 3D měřící technikou, výběrem měřících metod atd.
  • znalost čtení výkresové dokumentace
  • komunikativní znalost AJ výhodou
  • dobrá znalost práce na PC (Excel)
  • znalost norem kvality
  • samostatnost, pečlivost

Nabízíme

Co Vám nabízíme
  • stabilní zaměstnání ve výrobní společnosti rodinného typu
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • mzdu 25.000 Kč/měs. - dle znalostí a dovedností
Mnoho zaměstnaneckých benefitů:
  • 5 týdnů dovolené
  • odměna za docházkový bonus za nemarození (4000 Kč 2x ročně)
  • závodní stravování (dotovaná strava 23 Kč za oběd)
  • příspěvek na dojíždění při dojíždění nad 20 km
  • příspěvek na dovolenou 12000 Kč
  • příspěvek na penzijní připojištění 700 kč/měs.
  • měsíční prémie
  • příplatek za práci přesčas o víkendu 100 %
  • 13. plat 15.000 Kč
  • věrnostní bonusy
  • firemní akce

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3343667  Datum zveřejnění: 23.3.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: od 25.000 Kč/měs.