Písek. Nástrojař 2. směny. 25 - 35000 Kč/měs, dopravné, 13. plat, bonusy

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Písek
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
25000 - 35000 Kč/měs.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro významnou výrobní společnost v Písku rodinného typu hledáme "Nástrojaře" se znalostí ručních měřidel a čtení výkresové dokumentace. Společnost se zabývá kusovou výrobou (výroba kovových spojů pro významné automobilky). Firma svým zaměstnancům nabízí: 13. plat, dopravné, příspěvek na dovolenou, penzijní připojištění, obědy za 23 Kč a mnoho dalších skvělých benefitů!!!

Každý odpovídající zájemce bude mít možnost prohlídky závodu

Místo výkonu práce: Písek

Nástup ihned
Směnnost:
2 směny

Co od Vás očekáváme

Náplň práce:
- montáž nástrojů dle dokumentace
- komunikace s metrologem při řešení úkolů
- komunikace s konstrukcí
- dokončení, finalizace a ladění nástrojů

Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, zašlete nám Váš životopis - budeme Vás kontaktovat.

Telefon: 739 343 024

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabízíme
- stabilní zaměstnání ve výrobní společnosti rodinného typu
- smlouvu na dobu neurčitou
- 25 dní dovolené
- základní mzdu až 25 - 32000 Kč/měs. - dle znalostí a dovedností
Mnoho zaměstnaneckých benefitů:
- 25 týdnů dovolené
- odměna za docházkový bonus za nemarození (4000 Kč 2x ročně)
- závodní stravování (dotovaná strava 23 Kč za oběd)
- příspěvek na dojíždění při dojíždění nad 20 km
- příspěvek na dovolenou 12000 Kč
- příspěvek na penzijní připojištění 700 kč/měs.
- měsíční prémie
- příplatek za práci přesčas o víkendu 100 %
- 13. plat 15.000 Kč
- věrnostní bonusy
- firemní akce

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Významná strojírenská firma rodinného typu se zaměřením na kusou výrobu (výroba spojů pro karosérie)

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
- technické vzdělání nebo praxi na podobné pozici min. 3 roky
- znalost ručních měřidel
- znalost čtení výkresové dokumentace
- flexibilitu, samostatnost, spolehlivost
- aktivní přístup při řešení problémů

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Žižkova 182
397 01 Písek
ID: 3343672   Datum zveřejnění: 23.3.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   25000 - 35000 Kč/měs.