Svářeč i bez platného průkazu, možnost přesčasů, Nástup ihned

Okres Písek, Okres Strakonice

Popis pozice

Hledáš práci jako svářeč CO2? Nevadí ti práce přesčas a nebojíš se práce ve směnném provozu? Aktuálně hledáme nové kolegy na ruční i robotické svařování, propadlý svářečský průkaz nevadí. Vhodné i pro absolventy!! MOŽNOST ZAJIŠTĚNÍ UBYTOVÁNÍ !! Průměrná měsíční mzda 26.000 Kč. Možnost práce přesčas - lze chodit i 12ky. 2 nebo 3 směny!!

Všichni zájemci o tuto pozici musí projít zkouškou sváru

Místo výkonu práce: Vodňany
Nástup: po domluvě každý týden

práce ve směnném provozu s možností přesčasů (lze chodit i 12ky)

Popis pozice:
  • výroba dílů (svařenců) dle technické dokumentace
  • kontrola sváru

Tel.: 739 343 024

Profil kandidáta

Co od Vás očekáváme
  • praxi se svařováním CO2
  • spolehlivost
  • pracovitost
  • 100 % docházka
  • znalost čtení výkresové dokumentace

Nabízíme

Co Vám nabízíme
  • základní mzda 100 Kč/h + 10.000 Kč/měs měsíční odměny při plnění 100 % - po zapracování může být i více (v prvních měsících odměny cca 4000 Kč)
PRŮMĚRNÝ MĚSÍČNÍ VÝDĚLEK (28.000 KČ/MĚS.) + možnost práce přesčas
  • příplatky za směnnost dle zák. práce
  • svátek 100 %
  • možnost rozšíření kvalifikace, vzdělávací kurzy / školení
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • motivační bonusy
  • možnost zajištění ubytování
  • příspěvek na dopravu

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3343675  Datum zveřejnění: 23.3.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 22000 - 26000