Plánovač Výroby

Ústí nad Orlicí, Česko

Popis pozice

Společnost, ve které by chtěl pracovat každý, pro koho je důležitá stabilita a lukrativní jméno zaměstnavatele, hledá do svého týmu novou posilu na pozici: Plánovače
Jste organizační a plánovací typ, který miluje pečlivost a přesné excelovské tabulky?
Pokud ano, pak je tato pozice možná právě pro Vás.
Místo Výkonu práce: Ústí nad Orlicí
Možný nástup: IHNED

Na jakou pracovní náplň se můžete těšit?
  • na starosti budete mít materiál a jeho dostupnost
  • budete plánovat vytíženost jednotlivých pracovišť a strojů
  • zabývat se budete výrobními a dodacími termíny pro zákazníky
  • další náplní je komunikace napříč odděleními ve společnosti a společná práce na naplnění zakázky, podpora projektových vedoucích a vedení výroby

Profil kandidáta

Předpoklady vhodného kandidáta
  • zkušenosti z podobné oblasti z výrobního prostředí
  • SŠ/VŠ technického nebo ekonomického směru
  • Angličtinu nebo Němčinu protože v cizím jazyce budete komunikovat každý den
  • zkušenosti s plánováním výroby, přípravou výroby nebo výrobními projekty

Nabízíme

  • individuální finanční ohodnocení odvíjející se od vaší praxe a schopností
  • dostatečný čas na odpočinek v podobě 5 týdnů dovolené
  • dotované stravování, penzijní připojištění
  • nebudete sedět pouze v kanceláři, ale budete mít možnost vycestovat do zahraničí na školení
  • flexibilní pracovní doba pro ty, co si rádi přispí
  • příspěvky na kulturu, sport nebo zdraví
  • možnost profesního růstu a práce i v jiných odděleních
  • lukrativní zaměstnavatel a prostředí na hony vzdálené od automotive

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Břetenářová
ID: 3344255  Datum zveřejnění: 25.10.2018