Příbram. Dělník ve výrobě, 12-ky, 23.000 Kč/měs., možnost práce přesčas. Nástup ihned

Okres Příbram

Popis pozice

Hledáme nové kolegy - kmenové zaměstnance na práci ve výrobě ve stabilní výrobní společnost se sídlem v Příbrami. Možnost práce přesčas (průměrný měsíční výdělek až 32.000 Kč/měs. včetně přesčasů). Možnost finančního i profesního růstu. Práce je vhodná spíše pro muže. Každý vážný zájemce bude přizván k osobnímu pohovoru a může si prohlédnout pracoviště.

NÁSTUP: IHNED
MÍSTO VÝKONU PRÁCE: PŘÍBRAM
SMĚNNOST: NEPŘETRŽITÝ PROVOZ (12KY - KRÁTKÝ - DLOUHÝ TÝDEN)

Popis pozice:
  • obsluha strojů
  • seřizování a údržba strojů

Požadujeme:
  • spolehlivost
  • vyučení v technickém oboru výhodou, ale není podmínkou
  • ochotu pracovat ve směnném provozu

Nabízíme:
  • průměrný hrubý měsíční výdělek 22 000 - 23 000 Kč/měs. (včetně prémií)
  • věrnostní a stabilizační benefity
  • finanční bonusy
  • dotované nápoje a stavování
  • podpora sportovních aktivit
  • stravenky v hodnotě 70 Kč za odpracovaný den
  • 20 dní dovolené
  • možnost práce přesčas

Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, zašlete nám životopis prostřednictvím tlačítka "odpovědět"

Tel.: 739 343 024

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3345321  Datum zveřejnění: 26.3.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 23000 - 28000 Kč/měs.