Vedoucí údržby

Jihočeský kraj, Okres Jindřichův Hradec

Popis pozice

Hledáme zkušeného vedoucího údržby pro mezinárodní výrobní společnost.

  • Koordinace oddělení údržby provozu montáže a lisovny plastů
  • Kontrola plánů údržeb a oprav strojů a zařízení
  • Odpovědnost za provozuschopnost a kvalitu
  • Zavádění nových postupů a inovací
  • Účast při auditech

Profil kandidáta

  • Technické vzdělání, odborné znalosti v oboru elektrotechniky a strojírenství
  • Praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • Znalost údržby strojů, systému kvality a BOZP
  • Manažerské zkušenosti
  • Komunikativní znalost němčiny nebo angličtiny
  • Uživatelská znalost MS Office
  • Velmi dobré komunikační, organizační a rozhodovací schopnosti

Nabízíme

  • Perspektivu dlouhodobého zaměstnání ve stabilní mezinárodní společnosti
  • Motivační finanční ohodnocení + příplatky
  • Odborné vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravné
  • Zaměstnanecké benefity

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 3345832  Datum zveřejnění: 27.3.2018