Obchodník - oblast dopravy - atraktivní fix až 30 000 Kč!

Praha 4, Česko

Popis pozice

Máte obchod v krvi, baví vás mluvit s klienty a chcete využít svůj tah na branku?

Pokud již jste zkusili práci v call centru, ale moc vás to nenadchlo, máme pro vás obchodní pozici v malém přátelském týmu! Nyní hledáme kolegy do nadnárodní společnost s dlouholetou tradicí v oblasti palivových a servisních karet pro autobusovou a kamionovou dopravu.

Jak budete vypadat vaše pracovní náplň?

Rozhodně nebudete celý den na telefonu! Vaším cílem bude získat nové zákazníky z řad menších dopravních firem v ČR. Tím vaše práce ale ani zdaleka nekončí. Následně se budete o své klienty starat, sestavovat jim nabídky, poskytovat info o novinkách. Pro vaši představu 50% pracovní doby telefonujete, 50% tvoří administrativa + písemná komunikace s klienty

Profil kandidáta

Koho bychom rádi přibrali do týmu?

Naprostou samozřejmostí obchodníka je příjemný projev, schopnost dotáhnou věci do konce a jednoznačně se nenechat odradit odmítnutím!

Hledáme pozitivně naladěné týmové hráče.

Také je potřeba mít SŠ vzdělání s maturitou, aspoň mírně pokročilou AJ/ NJ (pasivní znalost, schopnost porozumět textu, reagovat na email) – i naše systémy jsou v AJ nebo NJ (dle preferencí)

Nabízíme

Proč si vybrat právě nás?

Věříme, že se u nás budete cítit příjemně, máme hezké kanceláře ve velmi dobře dostupné lokalitě. Nenecháme Vás v tom plavat – můžete očekávat komplexní zaškolení a maximální podporu kolegů a to nejen v začátcích.

Také víme, že v obchodu jsou důležité peníze – máme nadstandardní finanční ohodnocení ve FIXU (dle zkušeností) + roční bonusy dle výsledků a to opravdu moc hezké!!!!

Tím ale nekončíme – necháme Vás odpočívat 25 dní v roce + 3 sick days a 1 personal day, přidáme vám k tomu stravenky, uvaříte si skvělou kávu a dokonce vám zaplatíme roční lítačku!

Dalším benefitem je flexibilní pracovní doba – pokud vám to vyhovuje, můžete začít pracovat již před 8 ráno a to jen tak někde nenajdete!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3347773  Datum zveřejnění: 24.10.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 26 - 30 000