Nástrojař - zajímavé finanční ohodnocení

Ústecký kraj

Popis pozice

Do mezinárodní společnosti, která se zabývá výrobou systémů pro evropské řetězce se sídlem v Teplicích, v současné době hledáme nové posily do týmu údržby na pozici NÁSTROJAŘ.

Co Vás čeká:
  • Budete mít na starost provádění montáží a demontáží forem vstřikolisů
  • Oprava a údržba forem
  • Přípravy (osazení) forem na funkční nebo vzorové lisování
  • Tušírování, broušení, dolícování apod.

Požadavky:
  • Hledáme zkušené kandidáty, kteří mají zájem o dlouhodobé stabilní zaměstnání a kteří ke své práci přistupují zodpovědně.
  • Vyučení ve strojírenském oboru nebo technické vzdělání v oboru elektro
  • PRAXE NUTNÁ
  • Znalost výkresové dokumentace
  • Ochota pracovat v nepřetržitém provozu (12 ti hodinové směny; krátký – dlouhý týden)
  • Znalost problematiky montáže a údržby forem na lisování plastů
  • Všeobecný technický přehled
  • Manuální zručnost
  • VÝHODOU platná vyhláška 50/78 Sb.

Nabízíme

Co Vám nabízíme:
  • Práci přímo v kmenovém stavu, nikoli pod PA
  • Smlouvu na dobu neučitou
  • Různé bonusy, prémie
  • Mobilní telefon i k soukromým účelům
  • Dotované stravování
  • 5 týdnu dovolené
  • Vzdělávací kurzy, školení, tedy prostor pro osobní rozvoj
  • A protože se rádi bavíme – tak i různé firemní akce

Místo výkonu práce je v Teplicích a nástup je možný ihned nebo dohodou.

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka ODPOVĚDĚT. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti ManpowerGroup s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3348257  Datum zveřejnění: 29.3.2018