Příbram. Dělník na lakovně, 1 směna ,21000 Kč/měs. Nástup ihned

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Okres Příbram
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
19999 - 21000 Kč/měs.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme nové kolegy - kmenové zaměstnance pro práci na lakovně ve stabilní výrobní společnosti se sídlem v Příbrami. Možnost práce přesčas. Možnost finančního i profesního růstu. Práce je vhodná spíše pro muže. Každý vážný zájemce bude přizván k osobnímu pohovoru a může si prohlédnout pracoviště. Praxe na lakovně výhodou, ne podmínkou, rádi Vás zaučíme.

NÁSTUP: IHNED
MÍSTO VÝKONU PRÁCE: PŘÍBRAM
SMĚNNOST: nyní pouze 1 směna ( do budoucna více směnný provoz)

Popis pozice:
- navěšování / svěšování
- obsluha lakovací linky

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- průměrný hrubý měsíční výdělek 21.000 Kč/měs. (včetně prémií)
- věrnostní a stabilizační benefity
- finanční bonusy
- dotované nápoje a stavování
- podpora sportovních aktivit
- stravenky v hodnotě 70 Kč za odpracovaný den
- 20 dní dovolené
- možnost práce přesčas

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, zašlete nám životopis prostřednictvím tlačítka "odpovědět"

Tel.: 739 343 024

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Výrobní společnost se sídlem v Příbrami

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
- spolehlivost
- vyučení v oboru malíř / natěrač výhodou
- ochotu pracovat ve směnném provozu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Žižkova 182
397 01 Písek
ID: 3349342   Datum zveřejnění: 30.3.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   19999 - 21000 Kč/měs.