Regionální obchodní zástupce

Jihočeský kraj

Popis pozice

Přední světový výrobce spojovací techniky nabízí skvělou příležitost pro technicky zdatného Obchodního zástupce ! Hledáme schopného kandidáta, který zastoupí regiony KVK,PLK, STČ, JHČ a VYS.

Na této pozici se budete starat o portfolio stávajících klientů, vyhledávat nové zákazníky a získávat další zajímavé projekty. Budete pracovat se zajímavým balíčkem produktů s možností spolupráce se zahraničními specialisty. Samozřejmostí bude tvorba nabídek, čtyři dny obchodního jednání u zákazníků s možností jednoho dne "home office".

Profil kandidáta

Technické vzdělání (strojní, popř. elektro)
Obchodní zkušenosti s technickým produktem
Aktivní znalost angličtiny nutná
Příjemné vystupování, komunikační a prezentační dovednosti
ŘP sk. B, ochota cestovat v rámci ČR, příležitostně i do zahraničí
Znalost MS Office (Excel, Power Point, Word, Outlook)

Nabízíme

Velmi motivující fixní mzdu + roční bonus
Možnost prodeje unikátního balíku produktů a služeb
Zázemí stabilní a mezinárodně uznávané společnosti
Podrobné odborné zaškolení
5 týdnů dovolené
Služební automobil i k soukromému užití
Notebook, telefon
Příspěvek na jazykový kurz

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 3351263  Datum zveřejnění: 3.4.2018