Vedoucí strategického nákupu

Pardubický kraj, Česko

Popis pozice

Rok 2018 je rokem změn. Pokud cítíte, že je čas na změnu a posun na vaší profesní cestě, pokračujte dál ve čtení.
Strategický nákup, to je oč tu běží. Jste silná a vůdčí osobnost se zkušenostmi v podobné oblasti? Do you speak english? Pak je tato pozice vhodná možná právě pro Vás.
Místo výkonu práce: Letohrad

Na jakou pracovní náplň se můžete těšit?
  • na starosti budete mít rozvoj a podporu strategického nákupu- vedení týmu strategických nákupčích, zavádění nákupních strategií
  • budete se zabývat snižováním nákladů a realizací cílů nákupu
  • analýza trhu a konkurence
  • cenové vyjednávání a dojednání smluv

Profil kandidáta

Předpoklady vhodného kandidáta
  • bez angličtiny se neobejdete, budete ji užívat jak v mluvené tak psané formě
  • min. 2 roky praxe ve strategickém nákupu, zkušenosti s vedením pracovníků nebo projektů
  • obchodní dovednosti, strategické myšlení a schopnost pracovat pod stresem

Nabízíme

  • individuální finanční ohodnocení odvíjející se od vaší praxe a schopností
  • dostatečný čas na odpočinek v podobě 5 týdnů dovolené
  • dotované stravování, penzijní připojištění
  • odměna za odpracovaná léta
  • flexibilní pracovní doba pro ty, co si rádi přispí
  • příspěvky na kulturu, sport nebo zdraví
  • lukrativní zaměstnavatel a prostředí na hony vzdálené od automotive

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Břetenářová
ID: 3354634  Datum zveřejnění: 25.10.2018