Technolog v elektrotechnice

Pardubický kraj

Popis pozice

Rok 2018 je rokem změn. Pokud cítíte, že je čas na změnu a posun na vaší profesní cestě, pokračujte dál ve čtení.
Technolog jednoúčelových strojů, to je oč tu běží. Pokud máte zkušenosti s technologickou přípravou zakázek, pak je tato pozice vhodná možná právě pro Vás.
Místo výkonu práce: Letohrad

  • předávání strojů zákazníkovi
  • budete se podílet na projektech zabývající se výrobou a vývojem jističů a strojů pro jejich výrobu
  • spolupráce s odděleními napříč společností
  • koordinace výrobního procesu

Profil kandidáta

Předpoklady vhodného kandidáta
  • SŠ/VŠ vzdělání nejlépe strojírenského směru
  • praxi na podobné pozici
  • nebudete sedět jenom v kanceláři, ale občas vyjedete i k zákazníkovi, proto je nezbytností Řp.sk.B

Nabízíme

  • individuální finanční ohodnocení odvíjející se od vaší praxe a schopností
  • dostatečný čas na odpočinek v podobě 5 týdnů dovolené
  • dotované stravování, penzijní připojištění
  • odměna za odpracovaná léta
  • flexibilní pracovní doba pro ty, co si rádi přispí
  • příspěvky na kulturu, sport nebo zdraví
  • lukrativní zaměstnavatel a prostředí na hony vzdálené od automotive

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Břetenářová
ID: 3354778  Datum zveřejnění: 17.4.2018