Operátor balicí linky (22 000 Kč)

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Kladno, Rakovník, Louny
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
09.04.2018

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vraťte se zpět do svých dětských let díky novému zaměstnání a staňte se operátorem výroby ve společnosti Lego Group.
Vaší náplní práce bude kompletace balení stavebnic.
Co od Vás požadujeme? Jen chuť pracovat, pečlivost a docházku na 3 směnný provoz, ostatní nechte na nás, my vás vše naučíme.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Za Vaši dobře odvedenou práci Vám nabídneme mzdu od 106 Kč/h (+ prémie a příplatky). Možnost využívání svozu do zaměstnání z Loun (Slaného) a Rakovníka.
Dále Vám nabídneme klidné a čisté pracovní prostředí, nenáročnou a pohodovou práci a příjemné benefity!
Rodiče i věčně mladé kandidáty jistě potěší slevy na všechny stavebnice LEGO. Co víc si člověk může přát!
Pokud Vás tato nabídka zaujala, tak posílejte své životopisy na e-mail přes odpovědní formulář, nebo volejte 226257587.
Budeme se těšit na spolupráci

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Nadnárodní výrobce originálních plastových kostek.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Na Florenci 2116/15
110 00 Praha 1
ID: 3356508   Datum zveřejnění: 9.4.2018